ÖVRIGT / Mattor / Fachralo 4103008
nr 410 3008
Fachralo
Kazak, Daterad 1923 , 167x291, jämnt ställvis hårt slitage, even partly heavy wear
Utrop:
20.000 kr
Såld:
16.500 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3